Basf Chemicals 

 

Sürdürülebilir bir gelecek için kimya yaratırız 

 

Şirketimizin amacına uygun olarak yaklaşık 114.000 çalışanımız, hemen hemen tüm sektörlerde ve dünyanın hemen hemen her ülkesinde, müşterilerimizin başarısına katkıda bulunmaktadır.

 

Geniş portföyümüz; kimyasallar, plastikler, performans ürünleri ve bitki koruma ürünlerinden petrol ve gaza kadar çeşitlilik gösterir. 2016'da BASF, 58 milyar € satış ve yaklaşık 6.3 milyar € özel kalemden önceki faaliyet geliri kaydetti. Ekonomik başarıyı, çevre koruma ve sosyal sorumluluk ile birleştiriyoruz. Araştırma ve innovasyon sayesinde, toplumumuzun mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak için neredeyse her sektördeki müşterilerimize destek veriyoruz. Bu katkıyı kurumsal bir amaçla özetledik: Sürdürülebilir bir gelecek için kimya yaratıyoruz.

 

Zorlukların üstesinden birlikte gelmek

Tek takım, 112.000'den fazla oyuncu: BASF Grup çalışanları tüm dünya çapında çeşitli bölgelerde her gün birçok başarı hikayesine birlikte imza atıyor. Dünya çapındaki iş ortaklarımız BASF'nin benzersiz ürünlerine güven duyuyor çünkü her daim müşterilerimizin zorlu görevleri için akıllı çözümler bulmaya odaklanıyoruz. Yaratıcılığınızı, tutkunuzu ve bilginizi bizimle paylaşın ve gerçek bir global aktörün sunduğu fırsatlardan

yararlanın.

BASF, dünyanın lider kimya şirketidir. BASF olarak birleştiren ve bağ kuran kimya yaratıyoruz. Kimyasallar, plastikler, hizmetler, ham petrol, doğal gaz ve tarım için inovatif ve fonksiyonel çözümleri kapsayan geniş bir ürün portföyümüz bulunuyor. BASF'nin bu özel gücü, kaynakları verimli olarak kullanmamıza ve böylece rekabet karşısında başarılı olmamıza olanak sağlarken aynı zamanda çevrenin korunmasına da yardımcı oluyor. Kısacası global bir aktör olarak size harika fırsatlar sunuyoruz.

Çalışanlarımız, BASF için dünya çapında inovatif çözümler ve öncü kavramlar üzerinde çalışıyor. Onlar, piyasa liderliği konumumuzu korurken, global gelişime ayak uydurmak için tutkularını ve hayal güçlerini kullanıyorlar. Okulu henüz bitirmiş veya birkaç yıllık tecrübeye sahip olsanız da BASF sizinle bizzat tanışmayı dört gözle bekliyor. Dünya çapında 112.000'den fazla çalışanımız olmasına rağmen çalışanlarımızdan her birinin şirketimize olan bağlılığının farkındayız. Onların her birini çalışmaya başladıkları ilk günden itibaren özel olarak yetiştiriyoruz.

 

Benzersiz bir felsefe: başarıya giden yoldaki anahtarımız

Uluslararası bir şirket olarak yaşadığımız dünyaya olan sorumluluğumuzu asla unutmuyoruz. Hedefimiz sürdürülebilir kurumsal politikalarımız ile olumlu bir seyir sağlamak. Bizim için iş dünyasındaki bu süreklilik çevrenin korunması ve sosyal sorumluluk ile kurumsal başarının bağdaştırılması anlamına geliyor. Bu sebeple, BASF bir sonraki nesillere yaşanabilir bir gelecek için katkıda bulunuyor.

 


1